Hakkımızda

Sektörel odaklı hizmet üretmek, sektörlerdeki iş ortaklarının rekabet gücünü artırmak üzere ihtiyaç duydukları lojistik modelleri yaratmak, bu modeller üzerinde etkin, yalın, süratli ve düşük maliyetli çözümler üretmek temel prensiplerimizdir. En önemli özelliklerimizden biri müşterilerimize butik hizmetler sunma anlayışımızdır. Müşterimizin ve bulunduğu sektörünün dinamiklerine uygun çözümler üretiyoruz. Lojistik hizmet teklifini oluşturmadan önce verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile mevcut piyasa koşullarında müşterilerimize ekonomik çözümler sunarak lojistik operasyonlarında verimliliklerine katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca butik hizmet anlayışımız sayesinde müşterilerimiz tek muhatapla hızlı ve doğru çözümlere ulaşabiliyor. Diğer taraftan hizmet sürecimizin öncesi ve sonrasında, dönemsel hizmet kalitesi ve performansa dayalı ölçümlemeler yaparak müşterilerimizin operasyonel verimlilikleri ve sürdürülebilirliğini takip etmesini sağlıyoruz.

Tüm araçlarımız, gerçek zamanlı kargo ve taşıyıcı takibi yapabilmemiz ve de taşıma görevinin güvenli ve zamanında yerine getirilmesini sağlayabilmemiz için GPS takip sistemleri ve gözetim kameraları ile donatılmıştır.

Vİzyonumuz

Global anlamda,lojistik ihtiyaçların giderilmesinde ,müşterilerine güvenli hizmet alma duygusunu veren, iş ortaklarına ve çalışanlarına daima artı değer katan bir lojistik çözüm markası olmak.

Mİsyonumuz

Farklılıklar yaratarak lojistik sektöründe kalıcı üstünlükler edinerek, taşımacılık sektöründe kalıplaşmış kazanç odak noktasını müşteri memnuniyeti kavramına odaklamak ve KS Lojistik olarak sahip olduğumuz prensiplerin ışığında müşterilerimize sürdürülebilirlik çerçevesinde verimlilik sunmak.